Menu

Norwegian

1

Norwegian - Odprawa online

Tanie linie lotnicze Norwegian oferują możliwość odprawienia się online na większości europejskich tras na dobę przed planowanym odlotem. Samodzielna odprawa online zajmuje chwilę i jest bezpłatna. W przypadku, gdy linie Norwegian umożliwiają dokonanie odprawy online, odprawa na lotnisku może być płatna. Odprawić się można klikając w link znajdujący się w wiadomości sms lub w mailu albo logując się na stronie do swojego konta. Kartę pokładową można wyświetlić w telefonie, a następnie zeskanować podczas odprawy na lotnisku.

Linie lotnicze Norwegian umożliwiają także inny sposób odprawy. Jeśli odprawa online nie daje ci poczucia pewności i wolisz mieć wydrukowana kartę pokładową, możesz skorzystać z takiej możliwości. Norwegian zamiast odprawy online oferują samodzielna odprawę w specjalnie do tego przystosowanych automatach znajdujących się na wielu lotniskach. W takim przypadku wystarczy zeskanować odpowiedni kod kreskowy, a automat wydrukuje gotowa kartę pokładową.

 

 

Odprawa online w Norwegian nie jest jednak dla wszystkich. Niektórzy pasażerowie musza odprawić się na lotnisku osobiście. Tanie linie lotnicze Norwegian wymieniają trzy przypadku, gdy pasażer nie może skorzystać z odprawy online. Dotyczy to pasażerów, którzy np. ze względu na trudności z poruszaniem się mają specjalne potrzeby, nieletnich pasażerów, którzy korzystają z usługi asysty podczas lotu oraz osoby, które przewożą zwierzęta, sprzęt sportowy lub muzyczny.